UA RU PL EN
ГоловнаПро компанію

Про компанію

Imperium Light – інноваційна українська компанія з виробництва стильних та якісних приладів освітлення.

Компанія на ринку з 2009 року, здобула репутацію надійного виробника елементів архітектурного освітлення, продовжує зростати та розвиватися. Всі ваші сміливі ідеї щодо освітлення для дому та офісу ми з легкістю втілимо в життя, адже для наших професіоналів створення систем ілюмінації не просто робота, а справжня пристрасть.

 

Наші переваги:

 

 1. власні дизайнерські розробки;
 2. багата палітра кольорів, різноманітність форм і широкий перелік матеріалів;
 3. власне високоточне виробництво;
 4. випробування та контроль якості кожного виробу;
 5. комплектація всього проекту;
 6. швидкість та якість виконання замовлень;
 7. гнучкість та індивідуальний підхід до реалізації кожного проекту;
 8. завжди є актуальні моделі.

 

У нашому головному офісі та у представників в Україні та Польщі ви можете придбати вже готову продукцію, яка за дизайном та якістю нічим не поступається європейським виробам. А також розмістити замовлення на виробництво ексклюзивних якісних аксесуарів та цілих систем освітлення.

Прилади освітлення від Imperium Light можуть служити окремими елементами декору та витончено доповнювати стилістику кожного конкретного приміщення, будь то робочий офіс, апартаменти у висотці мегаполісу, квартира чи заміський будинок.

 

Ми пропонуємо:

 

 1. шинні системи висвітлення;
 2. стельові світильники;
 3. точечні світильники;
 4. підвісні люстри;
 5. настільні лампи;
 6. торшери;
 7. споти;
 8. бра.

 

Як виробник, ми гарантуємо якість кожного виробу.

 

Наші дизайнери постійно вивчають тенденції та тренди, експериментують з формою, відтінками та матеріалами, тому ми пропонуємо найактуальніші рішення для систем освітлення у наступних стилях:
 
 • лофт - модний урбаністичний дизайн, для якого характерні риси індустріальних інтер'єрів;
 • класика – традиції та розкіш у деталях оформлення;
 • hi-tech – креативний та неруйнівний союз поп-арту, конструктивізму та мінімалізму;
 • модерн – переплетення креативних інноваційних форм із природними елементами.
 
Ми постійно вдосконалюємо технологію та нарощуємо виробничий потенціал. Тому за короткий період істотно збільшили каталог товарів, і продовжуємо поповнювати його новими продуктами. Основні високоякісні матеріали, що використовуються при виробництві світильників:
 
 • Скло
 • Фібергласс
 • Метал
 • Дерево
 • Тканина

 

Кожен виріб виконаний з увагою до найдрібніших деталей, а різноманітність форм та функціональність люстр, ламп та світильників дозволяє вибрати систему освітлення під індивідуальний смак. Наші світильники стануть невід'ємним атрибутом вашого інтер'єру та прослужать довгі роки.
 

Розробка та виробництво освітлення під конкретний проект

 

Ми працюємо над тим, щоб вибір світильників був найбільш зручним, простим і доступним для наших клієнтів. Тому пропонуємо консультації щодо вибору оптимальних рішень для кожного інтер'єру.
 
Більше того, з нашою допомогою ви можете зробити свій інтер'єр по-справжньому унікальним, авторським – ми пропонуємо розробку оригінальних дизайнерських проектів для житлових та офісних приміщень, від задуму до готових ексклюзивних виробів та цілих систем освітлення з гарантійним обслуговуванням.
Разробка 3www.com.ua