UA RU PL EN

 

Imperium Light: дизайнерські люстри від виробника

 

  Вишуканий дизайн освітлення вже давно не модна тенденція, а стиль повсякденного інтер’єру, який кожен може оформити за власним смаком. Світло – не тільки умова життя. У наш високотехнологічний час це ще і вишуканий спосіб розкрити оточуючий світ у власних тонах і барвах, які відображають саму суть особистого простору.

  В «Imperium Light» Ви зможете вибрати і замовити сучасні люстри українського виробництва для створення унікальної атмосфери в будь-якому приміщенні. Адже в нашому каталозі представлені незвичайні світильники Hi-Tech, оригінальні люстри в індустріальному стилі Loft, а також природні по простоті дизайнерські лампи стилю Modern.

  Ми виготовляємо на замовлення різноманітні світильники:

♦  стельові (направленого та розсіяного типу);

♦  підвісні (з контролем висоти та направленням потоку світла);

♦ настінні декоративні (бра);

♦  точкові для функціонального розмежування приміщень;

♦  підлогові (торшери);

♦  невеликі рухливі (споти);

♦  трекові (шинні системи);

♦  настільні для столів, тумб і комодів.

  Imperium Light має в своєму розпорядженні власні виробничі потужності і націлений в першу чергу на створення світлових приладів і систем вручну. Однак крім індивідуального виготовлення люстр на замовлення ми також пропонуємо свої послуги тим, хто шукає люстри оптом від українського виробника для роздрібного продажу.

 

  Модне освітлення: дизайнерські світильники

  Loft

  Лофт – це, насамперед, максимум вільного простору, тому освітлення для цього стилю доволі функціональне. Індустріальна стилістика світлових систем визначає їх призначення. Зонування приміщення, в якому підвісні світильники доповнюються точковим підсвічуванням, наприклад, спотів. У результаті промислова атрибутика світлових зон «пом'якшується» лофтовими люстрами і лампами, надає яскраво вираженому утилітарному простору домашній характер.

  Доповнюючи одне одного, різні джерела світла роблять освітлення в стилі Loft не тільки функціональним, а й різноманітним.

 

 

  Modern

  Освітлення в стилі модерн називають природнім, оскільки значна увага приділяється саме простоті та природності світлової динаміки. Величезні вікна, заставлені вазонами і оточені кашпо, є яскравою демонстрацією даного стилю. Освітлювальні прилади легкі й нескладні: важка пихатість і громіздкість не для модерну. І ця простота дозволяє модерну бути універсальним, дотримуючись правила «Жодних правил!» Підвісні люстри, настінні бра, настільні та підлогові лампи, точкові освітлювальні прилади – вони розміщуються таким чином, щоб було зручно і комфортно господарю приміщення.

  Оскільки мотив природності є основою Modern, тому не дивно, що форми освітлювальних приладів часто виконані у формі рослин, з листям і бутонами, кучерявими гілками і чарівними квітками. Однак і тут модерн проявляє свою сутність: рослинні мотиви не мета, а засіб, вони невигадливі, а прості. Модерним світильником може бути навіть лампа у формі іграшки чи звичайнісінької речі побуту.

 

 

  Hi-Tech

  Сучасні світлові технології в інтер'єрі приміщень – це освітлення в стилі хай-тек. Якщо лофт спрямований на функціональне використання світла для простору, то в хай-тек простір використовується для оформлення світла. Вбудовані лампочки розміщені по чітко розрахованій траєкторії, а рухливі споти враховують особливості простору. Якщо модерн любить простоту, то хай-тек любить супер простоту! Техногенність проявляється і в освітленні, завдяки чому чимало світильників нагадують футуристичні артефакти. Hi-Tech від Modern відрізняє перевага технічного над природнім, а від Loft – підкреслена утилітарність. Хоча нерідко фантастичні форми нагадують Фентезі: стиль родом з кубізму і конструктивізму створює досить незвичайні люстри і лампи, які швидше нагадують сучасні мистецькі об'єкти.

 

 

  Проектування і моделювання

  Imperium Light надає послуги з розрахунку освітленості і створення моделей під конкретні проекти: готелі, ресторани, бари, кафе. Ми розробляємо і пропонуємо широкий вибір типів освітлювальної інсталяції:

►  для приміщень (жилих, робочих, громадських);

►  для архітектури (підсвічування будівель, монументів, споруд);

►  для промисловості (складських приміщень, виставкових центрів);

►  для вуличного і ландшафтно-паркового дизайну;

►  для декоративної візуалізації.

Ми приймаємо замовлення на виготовлення освітлювальних систем від дизайнерів і архітекторів з можливістю подальшої співпраці та використання спільних напрацювань.

  Ми перетворюємо розмаїття світлової палітри в точно-вивірені форми ексклюзивного освітлення.

  Наші методи виробництва світильників:

• деревообробка: матеріалами, зазвичай, служать вільха, дуб, бук, ясен. Дерево висушується і обробляється при високій температурі, що дозволяє зберегти текстуру і запах, а ретельний контроль за процесом виготовлення не допускає утворення порушень структури (тріщин, дефектів). Дизайнерські поєднання дерева зі склом, тканиною і металом створюють дійсно оригінальні світильники;

• металообробка: латунь, сталь, мідь або алюміній перважно є основою для виготовлення люстр і ламп з металу. Бувають ковані (ручна ковка) і литі (листове виробниче штампування). В умілих руках наших майстрів метал перетворюється в стебла та листя дивовижно сяючого букета, чіткі конструкції ілюмінації й химерні структури освітлення.

•  робота з скловолокном дозволяє створювати вироби з ефектом потрісканості (кракелюра), тканинною текстурою,  прим’ятості та пузирчатості.

•  робота с тканинами при виробництві люстр з абажурами;

• робота з пластиком (обробка готового пластику): піддатливість і пластичність пластмаси під час нагрівання дозволяє створювати найрізноманітніші за формою і фактурою предмети. Завдяки міцності, водонепроникності та жаростійкості пластикові вироби стають неймовірно популярними, а низька вартість виробництва пояснює доступність за ціною.

 

  Отримання і доставка


  Після вибору і оформлення замовлення на нашу продукцію Ви можете отримати товар в нашому офісі за адресою:


  м. Київ
  
вул. Сім'ї Сосніних, 9

 

  За бажанням клієнта Imperium Light здійснює доставку товару по Києву безпосередньо до житла замовника або по будь-якою зазначеною для отримання адресою.
Доставка по Україні здійснюється будь-якою зручною для клієнта кур'єрською службою.

Оплатити обраний Вами товар можна готівкою при отриманні в нашому офісі, в банку або не виходячи з дому через Privat24

 

  Умови співпраці.
Ми з задоволенням співпрацюємо з:
• магазинами світла;
• дизайнерами;
• архітекторами;
• будівельними компаніями;
• шоу-румами;
• проектними студіями.

 

  Для цієї категорії клієнтів ми пропонуємо спеціальні умови співпраці. Про них можна отримати додаткову інформацію, зв'язавшись з нами по телефону або по електронній пошті.

 

  Imperium Light постійно розвивається і опановує нові напрями. Ми завжди відкриті для інновацій і креативного підходу, щоб наші світильники були кращими в Україні!!!

Fiat lux!

Разробка 3www.com.ua