UA RU PL EN
light made in ukraine
lifestyle_interior_rivne
Ov2 design 2
Ov2 design
obrazyuk
oznaka_design desire_vis
neoteric
Banner Imperium Light
Banner Imperium Light
kupol_arch
kupol_arch 2
kupol_arch 3
Katerina_ik_architects
lily.bohush
lily.bohush
d.or.interior

Imperium Light: дизайнерські люстри від виробника

 

Вишуканий дизайн освітлення вже давно не модна тенденція, а стиль повсякденного інтер’єру, який кожен може оформити за власним смаком. Світло – не тільки умова життя. У наш високотехнологічний час це ще і вишуканий спосіб розкрити оточуючий світ у власних тонах і барвах, які відображають саму суть особистого простору. В «Imperium Light» Ви зможете вибрати і замовити сучасні люстри українського виробництва для створення унікальної атмосфери в будь-якому приміщенні. Адже в нашому каталозі представлені незвичайні світильники Hi-Tech, оригінальні люстри в індустріальному стилі Loft, а також природні по простоті дизайнерські лампи стилю Modern.

 

Ми виготовляємо на замовлення різноманітні світильники:

 

 • стельові (направленого та розсіяного типу);
 • підвісні (з контролем висоти та направленням потоку світла);
 • настінні декоративні бра;
 • точкові для функціонального розмежування приміщень;
 • підлогові торшери;
 • невеликі рухливі споти;
 • трекові шинні системи;
 • настільні для столів, тумб і комодів.

 

Imperium Light має в своєму розпорядженні власні виробничі потужності і націлений в першу чергу на створення світлових приладів і систем вручну. Однак крім індивідуального виготовлення люстр на замовлення ми також пропонуємо свої послуги тим, хто шукає люстри оптом від українського виробника для роздрібного продажу.

 

Модне освітлення: дизайнерські світильники

 

Loft

 

- це, насамперед, максимум вільного простору, тому освітлення для цього стилю доволі функціональне. Індустріальна стилістика світлових систем визначає їх призначення. Зонування приміщення, в якому підвісні світильники доповнюються точковим підсвічуванням, наприклад, спотів. У результаті промислова атрибутика світлових зон «пом'якшується» лофтовими люстрами і лампами, надає яскраво вираженому утилітарному простору домашній характер.Доповнюючи одне одного, різні джерела світла роблять освітлення в стилі Loft не тільки функціональним, а й різноманітним.

 

Modern

 

Освітлення в стилі модерн називають природнім, оскільки значна увага приділяється саме простоті та природності світлової динаміки. Величезні вікна, заставлені вазонами і оточені кашпо, є яскравою демонстрацією даного стилю. Освітлювальні прилади легкі й нескладні: важка пихатість і громіздкість не для модерну. І ця простота дозволяє модерну бути універсальним, дотримуючись правила «Жодних правил!» Підвісні люстри, настінні бра, настільні та підлогові лампи, точкові освітлювальні прилади – вони розміщуються таким чином, щоб було зручно і комфортно господарю приміщення.

 

Оскільки мотив природності є основою Modern, тому не дивно, що форми освітлювальних приладів часто виконані у формі рослин, з листям і бутонами, кучерявими гілками і чарівними квітками. Однак і тут модерн проявляє свою сутність: рослинні мотиви не мета, а засіб, вони невигадливі, а прості. Модерним світильником може бути навіть лампа у формі іграшки чи звичайнісінької речі побуту.

 

Hi-Tech

 

Сучасні світлові технології в інтер'єрі приміщень – це освітлення в стилі хай-тек. Якщо лофт спрямований на функціональне використання світла для простору, то в хай-тек простір використовується для оформлення світла. Вбудовані лампочки розміщені по чітко розрахованій траєкторії, а рухливі споти враховують особливості простору. Якщо модерн любить простоту, то хай-тек любить супер простоту! Техногенність проявляється і в освітленні, завдяки чому чимало світильників нагадують футуристичні артефакти. Hi-Tech від Modern відрізняє перевага технічного над природнім, а від Loft – підкреслена утилітарність. Хоча нерідко фантастичні форми нагадують Фентезі: стиль родом з кубізму і конструктивізму створює досить незвичайні люстри і лампи, які швидше нагадують сучасні мистецькі об'єкти.

 

 

Проектування і моделювання

 

Imperium Light надає послуги з розрахунку освітленості і створення моделей під конкретні проекти: готелі, ресторани, бари, кафе. 

 

Ми розробляємо і пропонуємо широкий вибір освітлювальної інсталяції різних типів:

 

 • для приміщень (жилих, робочих, громадських);
 • для архітектури (підсвічування будівель, монументів, споруд);
 • для промисловості (складських приміщень, виставкових центрів);
 • для вуличного і ландшафтно-паркового дизайну;
 • для декоративної візуалізації.

 

Ми приймаємо замовлення на виготовлення освітлювальних систем від дизайнерів і архітекторів з можливістю подальшої співпраці та використання спільних напрацювань. Ми перетворюємо розмаїття світлової палітри в точно вивірені форми ексклюзивного освітлення.

 

Наші методи виробництва світильників:

 

 • деревообробка: матеріалами, зазвичай, служать вільха, дуб, бук, ясен. Дерево висушується і обробляється при високій температурі, що дозволяє зберегти текстуру і запах, а ретельний контроль за процесом виготовлення не допускає утворення порушень структури (тріщин, дефектів). Дизайнерські поєднання дерева зі склом, тканиною і металом створюють дійсно оригінальні світильники;
 • металообробка: латунь, сталь, мідь або алюміній перважно є основою для виготовлення люстр і ламп з металу. Бувають ковані (ручна ковка) і литі (листове виробниче штампування). В умілих руках наших майстрів метал перетворюється в стебла та листя дивовижно сяючого букета, чіткі конструкції ілюмінації й химерні структури освітлення.
 • робота з скловолокном дозволяє створювати вироби з ефектом потрісканості (кракелюра), тканинною текстурою,  прим’ятості та пузирчатості.
 • робота с тканинами при виробництві люстр з абажурами;
 • робота з пластиком (обробка готового пластику): піддатливість і пластичність пластмаси під час нагрівання дозволяє створювати найрізноманітніші за формою і фактурою предмети. Завдяки міцності, водонепроникності та жаростійкості пластикові вироби стають неймовірно популярними, а низька вартість виробництва пояснює доступність за ціною.

 

Оплата та отримання замовлень

 

Сплатити замовлення можна готівкою під час отримання, за безготівковим розрахунком або через мобільний банкінг.
 
Самостійно замовлення можна забрати зі складу компанії Imperium Light у головному офісі за адресою вул. Сім'ї Сосніних 9, м. Київ.
 
Доставка замовлень по Києву та Україні здійснюється транспортними компаніями. Вартість доставки залежить від ваги, габаритних розмірів, обраної транспортної компанії та міста доставки. Точну вартість доставки можна розрахувати лише після виготовлення замовлення.
 
За домовленістю ми здійснюємо доставку замовлень по Києву власним транспортом. Вартість доставки розраховується індивідуально.

 

Умови співпраці

 

Ми з задоволенням співпрацюємо з:

 

 • магазинами світла;
 • дизайнерами;
 • архітекторами;
 • будівельними компаніями;
 • шоу-румами;
 • проектними студіями.

 

Для цієї категорії клієнтів ми пропонуємо спеціальні умови співпраці. Про них можна отримати додаткову інформацію, зв'язавшись з нами по телефону або по електронній пошті.

 

Imperium Light постійно розвивається та освоює нові напрямки. Ми завжди відкриті інноваціям та креативному підходу, щоб наші світильники були найкращими в Україні та, можливо, у Світі. Давайте працювати разом для досягнення кращих рішень!

Разробка 3www.com.ua